Nabízíme med a maso

by Hynek 4. října 2015 12:00
MED

Letošní sezóna byla velmi dobrá pro naše včelstva a proto Vám můžeme nabídnout med.

Je to med z celého roku, tedy smíchaný jarní květový a letní lesní – medovicový. Podle našich předchozích zkušeností zůstává dlouho tekutý, málo krystalizuje do tuhé formy. Co se týče zastoupení toho z čeho je, tak je to asi hodně malina a ostružina, ze stromů lípa a javor.

Včely jsou pouze na našich pozemcích v horních Kateřinkách, rozhodně se tedy nedostanou k ničemu, co bylo nějak stříkáno nebo jinak ošetřeno.

Rádi bychom přebytky medu prodali v relativně krátkém čase, takže upozorňuji na to, že v zimě už budeme mít jen med pro nás - pokud máte zájem, objednávejte na celý rok, medu se nic nestane, pro skladování nemá žádné zvláštní podmínky.

Med prodáváme v velkých medových lahvích, je to cca 950 gramů, za 165 Kč.

 

MASO - je již vyprodáno, 3 čuníci určení na prodej jsou již zamluveni

Nabízíme na prodej maso z našich čuníků - kanadských pastevních prasat.

Preferujeme prodej vždy poloviny nebo celého prasete, samozřejmě rozbouraného na základní druhy masa.

Dostanete tedy popsané balíčky jednotlivých druhů masa (kýta, kotlety, apod.).

Jedná se menší plemeno prasat, váha jatečního kusu je cca 60-70 kg, tedy v případě poloviny máte k dispozici cca 20-25 kg masa a sádla.

Prodáváme prasata za cenu v živé váze, cena je 60 Kč za kg živé váhy.

Koncem října budeme dělat i domácí zabíjačku. Nabízet budeme jitrnice, jelita, tlačenku, vyškvařené sádlo a o něco později i klobásy. Kdo byste měl zájem o něco z toho, dejte nám předběžně vědět, ať zhruba víme kolik toho máme dělat.

Komentáře (3) -

Lucie
Lucie
6. 10. 2015 0:59:19 #

Sakryš sakryš, že bychom zase přijeli pomoct "bourat"? :c)) Jenže ať se koukám, jak se koukám, nějak do konce roku žádnou skulinu v diáři nevidím :c(( Tož aspoň přejeme GUTE NACHT!!

Alena
Alena
8. 10. 2015 22:50:48 #

Ahojky nach Deutschland! Vaše poslední výpomoc budiž navěkyvěkův vychvalována! Prasátka snad sfoukneme o něco snadněji Smile. Kromě toho bychom vás rádi viděli i v nějaké méně pracovní momenty, jsou-li takové Wink. Tož přijeďte začátkem roku na běžky, nebo jen posedět u kamen! Pa, L., pozdravuj kluky. A.

Jana Taübelová
Jana Taübelová
16. 10. 2015 14:31:54 #

Dobrý den, rádi bychom se přijeli podívat na chystanou zabijačku , pomoci a případně si odkoupili nějaké produkty. Je to ještě aktuální? Jana

Přidat komentář

biuquote
  • Komentář
  • Náhled
Loading

O nás

Alfred, Ida, Ema,
Alena, Hynek
Spolu, spokojeně, udržitelně

Rodinné hospodářství 
Jizerské hory

Napište nám email

Biobedýnky


Archív

Komentáře

RSS komentářů