Zbloudilí králové

by Alena 7. ledna 2015 23:03

Kromě radosti z prvního pořádného sněhu jsem v posledních dnech pociťovala spíš únavu, ba - proč to neříct - i lenost ;-). Ale proč si chvíli nezalenošit, 2015 má zkrátka jen pomalejší rozjezd a nějaká vzpruha se jistě brzy dostaví.

   

A tak, zatímco se blíží půlnoc, děti spí a chleba se peče, dodělávám v té své zpomalenosti tříkrálové dary, což jsou vlastně rukodělné dary vánoční, které jsem ke Štědrému dni dodělat nestihla. Ano, je už sedmého ledna, ehm, ale naštěstí u nás letos přijdou Tři králové až tuto neděli. Takže ještě několik nočních služeb a je to doma, snad :-).

A ať má opožděný tříkrálový dar ještě i někdo další, máme tady malou nabídku. Mezi časopisy, které léta odebíráme patří i Mother Earth News. Někdy jsme nadšení z celého čísla, jindy se hledá dobrý článek, ale vesměs Matka průměrně potěší. A protože nám číslo prosinec 2014/leden 2015 přišlo dvakrát, získá ho ten, kdo ho chce a napíše si o něj. Napište mail s pár řádky, nezapomeňte adresu, kam ho můžeme poslat, někoho vybereme.

Užívejte sněhuláků, než nám roztají. 

Komentáře (1) -

Hanka
Hanka
15. 1. 2015 13:43:57 #

Tu! One pot jídla urgentně urguju!

Přidat komentář

biuquote
  • Komentář
  • Náhled
Loading

O nás

Alfred, Ida, Ema,
Alena, Hynek
Spolu, spokojeně, udržitelně

Rodinné hospodářství 
Jizerské hory

Napište nám email

Biobedýnky


Archív

Komentáře

RSS komentářů