Nový plot

by Administrator 22. dubna 2007 20:15

Naše zeleninová zahrádka potřebovala nový plot, který by chránil naše budoucí výpěstky před nájezdy hladových srn. Starý plaňkový plot se rozpadl, takže jsme začali přemýšlet čím ho nahradit. Od úvah nad novými plaňkami jsme se dostali k postupu a materiálu, který jsem vyzkoušela již loni v září při stavbě kompostu, a který je levný (totiž zdarma) a navíc pohledný. Plot splétaný z lískových tyčí. Většinu materiálu nám dal k dispozici soused, který iniciativně vyklestil celý svůj (s námi sousedící) pozemek, část jsme měli i po úklidu na pozemku vlastním.  Stačilo dodat trochu zručnosti a dosti dřiny a plot se začal rýsovat. Část jsme s Hynkem postavili sami, s částí pomohl Hynkův tatínek (děkujeme!) a teď už se naše zahrada pyšní krásným, přírodním, DIY plotem.

Posuďte sami!

NYNÍ:                                                                                                                        DŘÍVE:

                              

 

Hynek:

Celá stavba travala cca 10 hodin práce, v případě že by člověk mohl kácet klacky přímo ze stoje mohlo by to být i méně. A v byla to klidná práce, žádná krizová makačka ...

O nás

Alfred, Ida, Ema,
Alena, Hynek
Spolu, spokojeně, udržitelně

Rodinné hospodářství 
Jizerské hory

Napište nám email

Archív

Komentáře

 • Žijeme (3)
  Věra Jakubková napsal: Ááááá, to jsem ráda!... [Více]
 • PF 2017 (1)
  Lucie napsal: Alles Gute und gesundes neues aus Erzgebirge!! L+Z... [Více]
 • Žijeme (3)
  Petra napsal: Zdravím vás pod Dračí kámen :)... [Více]
 • Žijeme (3)
  Jana napsal: Začíná advent a moje oblíbená ... [Více]
 • PF 2016 (4)
  Jana napsal: A nebo : máme čtvrté dítě :-)))))))... [Více]
RSS komentářů